Lumos Maxima
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Spis Zaklęć - Magia Życia

Go down 
AutorWiadomość
Yelena Kiryllow
Opiekun Rocznika V
Yelena Kiryllow

Female Skąd : Archangielsk
Różdżka : 10,5 cala, brzoza Ermana, średnio elastyczna, elegancka, rdzeń z włosa wili - matki
Ubiór : Prosta sukienka w kolorze ciemnej zieleni, sięgająca przed kolana i pozbawiona rękawów, idealnie komponuje się z karnacją dziewczyny.
Liczba postów : 101

Spis Zaklęć - Magia Życia Empty
PisanieTemat: Spis Zaklęć - Magia Życia   Spis Zaklęć - Magia Życia EmptyCzw Lip 21, 2011 9:23 pm

Dostępność: W każdym przypadku, jeżeli osoba znająca zaklęcie z wyższego kręgu, zechce uczyć osobę młodszą, gracz ma szansę nauczenia się niedostępnego dlań dotąd czaru. Pod warunkiem zawarcia takiego nauczania w fabule i uznania go przez Administrację. Zgłoszenia nauki dokonuje się w momencie jej rozpoczęcia.

MAGIA ŻYCIA

TRANSMUTACJA

ZAKLĘCIA OFENSYWNE

Meladictio Vapres
Opis: O ile tylko cel tego zaklęcia stoi na naturalnej powierzchni (ziemia, kamień, drewno, piasek, etc.:) z jego ciała zaczynają wyrastać kolce, przebijając się przez skórę. Zaklęcie wywołuje wszystkie związane z tym efekty, jak ból, krwawienie, utrudnienia w poruszaniu się etc.: Efekt trwa dopóki czarodziej koncentruje się na zaklęciu, ale nawet jeśli przerwie je szybko, już powstałe kolce nie znikają, na to potrzeba specjalistycznego leczenia. Im dłużej trwa zaklęcie, tym poważniejsze rany otrzymuje ofiara.
Dostępność: dorośli

ZAKLĘCIA DEFENSYWNE

Scutum Planta
Wymowa: Z naciskiem na ostatnie litery.
Opis: Tworzy osłaniającą nas tarczę roślinną. Żeby ją stworzyć trzeba znajdować się blisko roślin , które mają nas obronić. Efekt dotyczy się tylko pojedynczych czarów, nie ma także wpływu na ogień. Rośliny pod wpływem zaklęcia wydłużają się i splatają w gęstwinę tworząc przed czarodziejem ścianę.
Dostępność: dorośli

ZAKLĘCIA ZWYKŁE

Castus Aqua
Opis: Zaklęcie pozwalające oczyścić wodę z wszelkich trucizn, zanieczyszczeń i uwolnić ją spod działania innych zaklęć, przemieniając w zdatną do picia. Jeżeli zostanie rzucone na wodę, bez negatywnych czynników, taka woda koi ból, uspokaja i leczy, zarówno choroby, jak i rany – o ile jest regularnie pita.
Dostępność: dorośli

Podgrzanie pożywienia
Wymowa: Zaklęcie niewerbalne, możliwe do rzucenia po aktywacji.
Opis: Zaklęcie to jest w stanie podgrzać jedną porcję jadalnego posiłku, w przeciągu zaledwie minuty. Nie jest to jednak zwykły czar, tak przygotowane pożywienie ma właściwości lecznicze, choć są one niewielkie, pomaga przy drobnych zatruciach, przeziębieniach, a nawet leczy skaleczenia, siniaki i lekkie rany. Czarodziej chucha na swoje ręce, tak jakby je rozgrzewał, a gdy jego dłonie zaczynają świecić delikatną poświatą, wystarczy, że dotknie nimi posiłku, który pragnie rozgrzać. Czar zostaje zakończony w momencie, gdy poświata przeniesie się na pożywienie.
Dostępność: dorośli

Roślinna Uczta
Opis: Do rzucenia tego zaklęcia, czarodziej potrzebuje trzech dowolnych roślin, które przemienia w pożywienie – 3 posiłki składające się z przystawki, zupy, sałatki, chleba, drugiego dania, owoców i deseru. Wszystkie posiłki są takie same. Mag może stworzyć jedynie jedzenie, które sam jadł w przeciągu ostatniego roku. Nie zjedzony posiłek znika po 2 godzinach.
Dostępność: dorośli

_________________
Spis Zaklęć - Magia Życia Sygyel2
Powrót do góry Go down
 
Spis Zaklęć - Magia Życia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Lumos Maxima :: Start :: ABC Gry :: Zaklęcia-
Skocz do: